Вивезення та утилізація меблів

Вывоз холодильников,вывоз старых холодильников,вывоз старого холодильника вывоз старых плит, вывоз старых газовых плит вывоз стиральных машин, вывоз старой стиральной машины утилизация пианино, вывоз пианино вывоз старой мебели, утилизация старой мебели вывоз стенки, вывоз шкафа вывоз старого дивана, вывоз дивана, вывоз кровати вывоз старых окон, вывоз старых оконных рам

"Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять"
Перевезення

перевозка холодильника, перевезти холодильник недорого перевозка стиральной машины, доставка и перевозка стиральной машины перевозка дивана, перевозка кровати перевозка пианино, перевозка пианино киев перевозка офисной мебели перевозка шкафа, перевозка шкафа купе перевозка квартиры, перевозка мебели с квартиры на квартиру перевозка на дачу, перевозка вещей на дачу, перевозка мебели на дачу

З часом будь-які меблі приходять в непридатність, або ви просто вирішуєте замінити їх на сучасні, модні. І тоді зустрічаєтеся з питанням: «куди ж подіти старі меблі?», адже не завжди можна просто кудись винести. Навіть якщо просто в будинку, квартирі є меблі, які не експлуатуються, то найкраще позбутися від старих і непотрібних речей.

Самостійно утилізувати досить складно. Саме для такого випадку є послуга з вивезення та утилізації непотрібних та старих меблів.

Як здійснюється робота?

Необхідно переїхати з одного місця в інше, не проблема. Звернувшись в нашу фірму ви залишитеся задоволені. Ми надаємо не тільки транспорт для перевезення, але і вантажників, які упакують всі меблі. Ми приїжджаємо протягом декількох годин після того, як надійшла заявка.

Для того щоб залишити заявку, просто зателефонуйте і замовляйте бригаду, при цьому уточнюйте, якою саме послугою бажаєте скористатися. Наш консультант підбере вам необхідний транспорт і оформить замовлення. Фахівці прибувають в той час, який буде обумовлено, ні хвилиною пізніше, і відразу ж приступають до виконання роботи. Якщо меблі великі, то при необхідності майстри проводять демонтаж для зручності перевезення. Перевезення меблів може здійснюватися без демонтажу, якщо вони не громіздкі або не розбираються. Якщо не потрібно утилізації старих меблів, вантажники дбайливо упакують і обережно завантажать її для подальшого транспортування.

У своєму автопарку ми маємо ряд машин, за допомогою яких здійснюємо вивіз старих меблів незалежно від обсягу і кількості. Також є всі необхідні кріплення, що ми використовуємо при перевезенні. З допомогою спеціального кріплення вантаж доставляється в цілості та непошкоджений. Наші клієнти можуть бути абсолютно спокійні. У нас працюють тільки професійні вантажники та водії з великим стажем водіння, які відповідають за те, що меблі будуть в цілковитій безпеці під час транспортування. Навіть перевезення побутової техніки не буде проблемою. Є спеціальний упаковуючий матеріал, яким обгортається вся техніка і доставляється без пошкоджень.

Утилізація

Для тих, хто все-таки вирішив позбутися старих меблів, пропонуємо послугу: «вивезення та утилізація меблів». Якщо звернеться до чинного законодавства, то ви дізнаєтеся, що не можна просто взяти та винести на вулицю стару шафу або диван. Це буде порушувати екологічні норми та призведе до штрафу. Навіщо ризикувати й створювати собі неприємностей. Наша фірма уклала договори з заводами, які займаються утилізацією будівельного сміття й старих меблів. Завдяки цьому у наших клієнтів немає обмежень за кількістю та обсягом меблів, які хочуть утилізувати.

Перед тим як приступити до утилізації, вас відвідає наш оцінювач. Він подивиться на самі меблі й озвучить вартість роботи. У нас прийнятні ціни, тому не потрібно переживати, що це завдасть удару по вашому бюджету.

На утилізацію ми приймаємо:

- будь-які меблі;
- побутову техніку;
- музичні інструменти великих розмірів, наприклад, піаніно;
- сантехнічне обладнання.

Потреба в утилізації виникає досить часто. Може непотрібні деталі від чогось заважають або необхідно звільнити місце в кімнаті. Можливо, купили квартиру, в якій старі господарі залишили всі меблі, і ви просто не хочете користуватися ними та бажаєте викинути. Ось для таких випадків, які зустрічаються досить часто, і ми пропонуємо вам свою допомогу. Наші фахівці виконають всю роботу швидко, якісно.

Цінова категорія утилізації буде розраховуватися індивідуально для кожного клієнта, адже випадки бувають різні. З кожним знаходимо спільну мову і враховуємо побажання.

В основному в вартість такої послуги буде входити:

- поверх, де знаходиться квартира і є вантажний ліфт, якщо це одноповерховий будинок, то тут буде простіше і, відповідно, дешевше; - кількість предметів, які необхідно вивезти та утилізувати; - габарити приміщень та наявність сходових прольотів.

Процес утилізації проходить у відповідності з усіма нормами закону. Клієнту надається вся інформація, куди далі перевезуть непотрібні речі. Всі питання, що цікавлять вас можна буде задати безпосередньо менеджеру, у якого будете оформляти заявку. Не потрібно переживати, куди подіти старі непотрібні меблі, просто зверніться до нас...