Доставка та перевезення пральної машини.

Побутова техніка, якою ми користуємося у повсякденному житті, як правило, досить габаритна, що створює незручності при її транспортуванні. При купівлі прийнято користуватися послугами служб доставок, адже так буде впевненість у безпеці Вашого вантажу. Однак не всі знайомі з нюансами роботи таких служб і недосвідченість можуть зіткнутися з брутальним непрофесіоналізмом.

    Наша компанія одна з перших почала працювати в галузі перевезень, тому ми можемо похвалитися дійсно значним досвідом. Розглянемо всі моменти роботи на прикладі такої послуги, як доставка та перевезення пральної машини. Ця послуга, звичайно ж, входить до числа найпопулярніших, адже вартість цієї техніки висока, і важливо забезпечити дбайливу доставку.
    Є всього два варіанти. Перший – Ви придбали пральну машину в магазині та тепер хочете принести її додому. Другий – Ви переїжджаєте і є необхідність у перевезенні пральної машини в інше місце. У будь-якому випадку бригада приїжджає в потрібне місце і починає з упаковувати Вашу пральну машину. Якщо машинка підключена, її відключають від електромережі та механізмів подачі й зливу води, і тільки потім упаковують. Техніка завантажується і закріплюється в автотранспорті з урахуванням можливого трясіння в дорозі. По приїзду на місце пральну машину заносять в будинок. По часу це лише пара годин.