Перевезення офісних меблів

     Що і говорити, а спогади про офісний переїзд, який доводилося здійснювати без професійної допомоги, і правда лякає. Мало того, що потрібно зібрати та упакувати численну документацію, доводиться збирати техніку і навіть меблі. Якщо завантажувати її у транспорт в зібраному вигляді, вона займе дуже багато місця, а то і не поміститися зовсім. Що ж у цьому випадку робити? Як спростити завдання, заощадити час, не залучаючи велику кількість людей? Відповідь очевидна: треба звернутися до професіоналів!

    Перевезення офісних меблів виконується майстрами нашої компанії дуже часто, тому ми знайомі з усіма «підводними каменями». Приїхавши на місце, вони обережно демонтують меблі, упаковують їх та завантажують на пристосований для перевезень транспорт. Наші автомобілі й дійсно готові для перевезень вантажів, навіть найвищої цінності. У них є спеціальні кріплення, що захищає меблі при перевезенні, адже в дорозі може виникнути непередбачена тряска.
    
    Після приїзду в новий офіс, вантажники заносять меблі всередину, розпаковують, знову монтують і встановлюють за вказаними замовником місцях. Перевезення офісних меблів пройде для співробітників офісу без найменших труднощів. А все сміття, що виникає в процесі перевезення, ми забираємо на вивезення та утилізацію.