Вивезення холодильників

Вивезення побутової техніки – це досить складний і трудомісткий процес для багатьох сімей. І якщо дрібні речі досить просто укомплектувати і транспортувати, то з великими досить часто виникають проблеми. Торкнутися цього питання може і велика побутова техніка. Вивезення холодильників, наприклад, дуже часто може бути ускладнена багатьма факторами. Це і вага моделі, і її габарити, і навіть поверх (якщо мова йде про багатоповерховому будинку), звідки його будуть спускати.

   Для того, щоб спростити цю задачу і була створена наша фірма. Ми досить просто допоможемо вам провести вивезення старого холодильника, нової моделі чи морозильних камер.


Вивезення старих холодильників – один з видів нашої діяльності. Буває так, що хочеться замінити його на нову модель, але з вивезенням виникають проблеми. Варто зателефонувати нам, і завдання буде швидко вирішине. Швидко і просто наші працівники допоможуть з виносом, вивезенням і перенесенням меблів і побутової техніки

Ціна вивезення включає в себе:

- вантажників;
- поверховість(якщо немає ліфта).
- машину.

Всі деталі уточнюйте у диспетчера. Так само можете ознайомитися з нашим ПРАЙСОМ.


Вам потрібно здійснити вивезення старих меблів або утилізацію побутової техніки, тоді Ви звернулися за потрібною адресою. Утилізація старих меблів - очистить Ваш будинок від непотрібних речей і дасть можливість поглянути на Ваше житло по іншому.

Copyright © 2013-2015.

Разработка сайта - Веб-Студия "АБС-ВЕБ"