Вивіз та утилізація шафи

      Різні меблі, що втратили свою актуальність, рано чи пізно стають проблемою їх володаря. Їх потрібно продати,подарувати або вивезти, витративши при цьому сили, час і гроші. Чим ми можемо допомогти? Ми спеціалізуємося на вивезенні старих меблів і займаємося цим вже досить давно. Розглянемо це на прикладі того, як у нас відбувається утилізація шафи.


      Спочатку ми отримуємо Вашу заявку і після недовгої її обробки призначаємо Вам час проведення робіт. Бригада приїжджає в обумовлений час. Ви до цього часу повинні бути на місці. Майстер спочатку демонтує шафу,розбираючи її на складові частини, окремо дерев'яні елементи, окремо скло і дзеркала, якщо вони є, і окремо металеві частини, в тому числі, цвяхи і шурупи.

      Після цього все завантажується у спеціально пристосований для перевезень великий вантажний автомобіль. І нарешті –утилізація шафи. Ми відвозимо вантаж до місця, де відбувається безпосередня утилізація. Все стає матеріалом для створення нових речей і предметів.Вторинна переробка це те, що необхідно в умовах такої серйозної екологічної катастрофи, перед якою стоїть наше товариство.