Вивіз та утилізація старого піаніно.

Всі деталі уточнюйте у диспетчера. Так само можете ознайомитися з нашим ПРАЙСОМ.

Сотні людей люблять грати в стінах рідної квартири, а тому зберігають в ній практичні електрогітари, гармошки або навіть фундаментальне піаніно. Втім, деяким людям властиво міняти або захоплення, або місце проживання. І якщо музикант подумає змінити житло, йому потрібна допомога фірми, яка візьметься за вивіз піаніно. Адже даний музичний інструмент важить більше ніж сто п'ятдесят кілограмів, тому поодинці вивезти його не вийде.


Піаніно необхідно виносити з квартири та транспортувати в кузові транспорту обережно, фіксуючи ременями, щоб воно не постраждало при різких гальмуваннях. Але це актуально, тільки якщо музичний інструмент справний і його ще планується використовувати за прямим призначенням. Якщо ж піаніно зіпсувалося, ремонту не підлягає і перетворилося просто у габаритний великоваговий непотріб, то, якщо власник не збирається зберігати його як пам'ять про бабусю, інструмент слід утилізувати, тобто викинути.


Оскільки піаніно, як вже згадувалося, є досить важким інструментом, витягнути його з квартири на вулицю буде досить непросто навіть для трьох людей, особливо якщо в будинку немає ліфта. Тому доцільно найняти фахівців нашої фірми, які допоможуть Вам утилізувати піаніно.

Ціна на вивіз піаніно включає в себе:

- вантажників;
- поверховість(якщо немає ліфта).
- машину.