Вивіз старих меблів та утилізація старих меблів.

Якщо ви живете у великому місті, то проблемою для вас стане не тільки придбання та доставка нових меблів, але і вивіз на утилізацію старих. Звичайно, ви можете самостійно найняти вантажний автомобіль для вивозу старих меблів, витратити час та сили на те, щоб винести їх з квартири та завантажити у машину. Але невирішеним залишається питання, куди її везти, та що з нею робити далі.

Саме для того, щоб позбавити нас з вами від непотрібних турбот і є наша компанія, основним видом діяльності якої є вивіз старих меблів. Не знаєте, куди подіти старий диван або шафу, і як викинути непотрібне крісло? Не втрачайте даремно час! Необхідно просто звернутися за допомогою до нас, і в зручний для вас час бригада робітників демонтує і вивезе на утилізацію всі непотрібні старі меблі з вашої квартири.

На жаль, сьогодні існує проблема утилізації старих меблів. Адже не зможете ж ви просто викинути їх на вулицю? Не слід захаращувати двір вашого будинку громіздкими старими речами. Утилізація старих меблів – та її демонтажу, завантаження у автотранспорт і вивіз на спеціальні звалища. Кожен повинен займатися своєю роботою. Не слід витрачати сили та час на те, що досвідчені фахівці зроблять набагато швидше і якісніше! Бригада робітників зробить все швидко і злагоджено. Вам тільки залишиться оплатити послуги, надані компанією.

Ціна на вивіз включає в себе:

- вантажників;
- поверховість(якщо немає ліфта).
- машину.


 Всі деталі уточнюйте у диспетчера. Так само можете ознайомитися з нашим ПРАЙСОМ.