Вивезення та утилізація пральних машин

   Пральна машина є неодмінним атрибутом будь-якого сучасного житла. Але, тим не менш, рано чи пізно все одно приходить той момент, коли вона ламається, і доводиться купувати нову. Тим не менше, потрібно разом з цим оперативно вирішувати питання, як вивіз старої пральної машини.

   З-за того, що пральні машини являють собою великогабаритний предмет побутової техніки, їх не можна, подібно до звичайного сміття, викинути у сміттєвий бак. Взагалі, варто відзначити, що навіть просто винести машинку і поставити її поруч із сміттєвим баком не можна за законом, і це може загрожувати, як мінімум, штрафами

  Саме тому слід звернутися в компанію, яка займається вивезенням пральних машин. Існують компанії, які представляють дану послугу в найкоротші терміни, що дуже зручно для клієнтів, оскільки вони можуть ні про що не турбуватися і повністю довіритися професіоналам своєї справи.

  Крім того, можна нітрохи не сумніватися в тому, що не виникне ніяких проблем з вивезенням пральних машин з абсолютно різних приміщень, в тому числі і з верхніх поверхів без ліфта, завдяки компетентності наших співробітників і їх багатому досвіду.

Ціна вивезення включає в себе:

- вантажників;
- поверховість(якщо немає ліфта).
- машину.


Всі деталі уточнюйте у диспетчера. Так само можете ознайомитися з нашим ПРАЙСОМ.