Вивезення старих газових плит

  Будь-яка техніка має властивість виходити з ладу, купуючи нову, завжди можна замовити доставку. Вона може входити у вартість товару або ж за неї доведеться доплачувати.


   Все частіше, проблемою для мешканців багатоповерхівок стає вивіз старої техніки з будинку. Найбільш проблемним є вивезення старих газових плит. Багато хто забуває, що спочатку плиту слід відключити від газопроводу, а зробити це краще має кваліфікований фахівець. Не варто шкодувати гроші на цей вид роботи, щоб потім не отримати проблем з роботою газової труби. Саме тому, перш ніж замовити послуги мувінгової компанії, варто згадати про виклик співробітники газової служби. Вже після вимкнення плити, її розбирають вантажники.

   Більшість воліє самостійно упаковувати техніку і перевозити її в причепі або ж всередині машини, якщо дозволяють габарити. Вивезення старих плит, приміром, на дачу, або до родичів, вимагає особливої уваги. Під час незакрепленної перевозки техніки, вона може зісковзнути або вдаритися об машину, що може спричинити за собою несправності в роботі. Якщо стара плита Вам не потрібна, ми її утилізуємо.


   Вивозячи старі плити, завжди варто звертатися до досвідчених майстрів своєї справи, адже краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. 

Ціна вивезення включає в себе:

- вантажників;
- поверховість(якщо немає ліфта).
- машину.


 Всі деталі уточнюйте у диспетчера. Так само можете ознайомитися з нашим ПРАЙСОМ.